Temat Barco Clock

Temat Barco Clock 1.0

Temat na telefony Nokia z zegarem w herbie FC Barcelona

Barco Clock to to darmowy temat dla telefonu Nokia. Temat nawiązuje do klubu sportowego FC Barcelona i nadaje się dla telefonów Nokia N97 oraz 5800. Jeśli lubisz dobre tematy na telefon, pobierz Temat Barco Clock. Zobacz pełny opis

Bardzo dobry
8

Barco Clock to to darmowy temat dla telefonu Nokia. Temat nawiązuje do klubu sportowego FC Barcelona i nadaje się dla telefonów Nokia N97 oraz 5800. Jeśli lubisz dobre tematy na telefon, pobierz Temat Barco Clock.

Jeśli z wypiekami na twarzy śledzisz wyczyny słynnego FC Barcelona, z pewnością polubisz darmowy temat Barco Clock. Przedstawia on zegar którego cyferblat ozdobiono herbem FC Barcelona. Dodatkowo zmienia czcionki na pomarańczowe, oferuje nowe ikony oraz nowy wystrój menu. Jeśli podobał ci się mecz Real Madryt - FC Barcelona, wypróbuj temat nawiązujący do herbu zwycięzcy.

Jeśli cenisz klub FC Barcelona oraz jego sprawne akcje i piękne gole, z pewnością polubisz darmowy temat Barco Clock. Doskonale nada się dla telefonów Nokia N97 i 5800 oraz dla innych modeli Nokia.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na Symbian

Więcej
Temat Barco Clock

Download

Temat Barco Clock 1.0